KONTAKTY

Espectra s.r.o.
Choceňská 743
199 00 Praha 9
tel: +420 602 795 094
info(a)espectra.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 599 Kč
skladem

iRing s Vaším logem
iRing s logem Vaší společnosti

 

Už Vás nebaví obdarovávat své klienty propiskou, hrníčkem, tričkem, lahví vína nebo deštníkem? Podložkou pod myš? A co teprve dárkový koš s konzervou Pražské šunky, játrové paštiky, oříšků a kávou? Myslíme, že se každý chce cítit dobře při předávání dárku nebo pozornosti. Takový pocit dle našeho názoru můžete mít pouze v situaci, kdy se darovaná věc líbí i Vám. Kdy Váš klient dostává něco nového, originálního a zároveň kvalitního. A co teprve pokud se jedná o novinku a šance, že stejnou pozornost dostane Váš klient od někoho jiného, se blíží k nule?

Představujeme iRing - prstýnek na mobilní telefon, díky kterému Vám telefon už nevyklouzne z ruky - s možností umístění Vašeho loga na misto, které Váš klient uvidí mnohokrát za den. Na displaj se díváme v průměru 150 až 200 krát za den, proto doplněk k mobilnímu telefonu je jeden z nejvhodnějších dárků, kde logo Vaší společnosti bude často na očích.

iRing nabízíme v mnoha barevných variantách, samostatně nebo s dokovací stanicí. Termín dodání 7-14 pracovních dní. Minimální množství zákaznického designu je 50 kusů.

Pro inspiraci se podívejte do galerie s příklady umístění a velikosti loga.